MMA šampion Georgi Karakhanyan: Záleží mi na osudu všech zvířat

Georgi Karakhanyan je jedním z nejlepších MMA bojovníků ve střední váze a od konce loňského roku se může pyšnit i světovým titulem organizace WSOF, založené legendou K1 Rayem Sefem. Zde si můžete přečíst jeho důvody, proč už před lety vyřadil ze svého jídelníčku maso a jaký je jeho vztah ke zvířatům:

 

"Vegetariánem jsem primárně z důvodu, že nechci, aby se zvířatům ubližovalo, zraňovali se a umírali. Navíc věřím, že vegetariánství je velice zdravý způsob, jak žít a být ve skvělé kondici."

 

"Záleží mi na osudu všech zvířat, ať už těch chovaných pro maso, trpících pro lidskou zábavu, nebo v laboratořích. Asi nejvíce nesmyslné mi ale přijde v dnešní době utrpení zvířat kvůli kožešinovému průmyslu. Lidé by si konečně měli už uvedomit, že zvířata nejsou na této planěte kvůli naší módě nebo pro pobavení." 

 

"Vegetariánství je prostě první a logický krok, pokud vám na zvířatech záleží a máte je rád. Je to něco, co můžete udělat hned a zapojíte pak logicky i ostatní, kteří se začnou ptát, proč jste se takto rozhodl. A to povede další a další lidi k povědomí o právech zvířat."

 

Zpět na Novinky