Nová kampaň na podporu veganství

Česká veganská asociace ve spolupráci s projektem Vegan fighter a reklamní agenturou Shot creative připravila novou kampaň k propagaci veganství jako životního stylu soucitného ke zvířatům, který je zároveň prospěšný pro lidský organismus i v maximální zátěži při nejnáročnějších sportech. Na obrázku níže najdete pilotní vizuál této kampaně, kde se budou objevovat sportovci a sportovkyně stravující se vegansky, spolu s komentáři k jejich životnímu stylu. Kampaň bude probíhat technikou tvz. guerilla marketingu, tedy mimo oficiální média a klasické reklamní plochy. "Do průběhu kampaně chceme maximálně zapojit příznivce veganství a vegetariánství, nechat volnou ruku jejich kreativitě a nápadům," říká Linda Maruščáková z České veganské asociace. 

Pojetí kampaně bude takové, že postupně budou k dispozici přes webové stránky a sociální sítě různé varianty vizuálů s vegansky se stravujícími sportovci a sportovkyněmi. Tyto vizuály budou k dispozici rovněž v tiskových datech pro výrobu samolepek ve formátu cca A5 + i jako otevřená zdrojová data při případné úpravy a vlastní kreativitu. Samolepkami, které si příznivci veganství mohou tisknout sami resp. ve větší kvalitě v copy centrech, pak mohou vyzdobit své kluby, posilovny, gymy, nebo i veřejná místa - samozřejmě tam, kde je lepení podobných materiálů legální. Zároveň budeme rádi za maximální sdílení těchto vizuálů na Facebook profilech, popřípadě webových stránkách. 

V nejbližších dnech budou zde na webu zveřejněné další vizuály spolu s informacemi k doporučeným parametrům při jejich tisku. Další informace na mailu info@vegan-fighter.com.

 

 

Zpět na Novinky