Linda Maruščáková z Vegan Fighteru a osobnostní rozvoj ve Forbes

Jsme rádi, že můžeme prakticky bourat mýty - nejen ty o veganství a genderu, ale i ty o tom, že lidé z bojových sportů jsou jen mlátičky :) 

Příkladem je i naše kolegyně a spoluzakladatelka Vegan Fighter Iva Linda Maruščáková, která je nejen 20 let vegankou a ženou v ringu, ale zároveň hlubinnou psycholožkou píšící mj. nově i pro Forbes Česko o osobnostním rozvoji <3  - a ten se hodí i pro veganství ;)

 

"Čím více si uvědomujeme sami sebe, tím více sobě i druhým skutečně rozumíme. Postupně se zbavujeme nepříjemných a často nevědomých vzorců jednání, kterými si někdy způsobujeme sami sobě zbytečně negativní prožitky. Pokud k tomu navíc poznáme a integrujeme své temné stránky, můžeme v životě využívat ohromný zdroj tvořivé energie. Ten nám umožní už dále nezapomínat na naše sny a jít za nimi - přímou cestou a žít naplno každý okamžik života.

Na této cestě většina z nás dříve nebo později potká empatii a bezpodmínečnou lásku. Ta se vztahuje nejen na nás, ale i na ty kolem - v určitém bodě se "těmi kolem" stanou všechny živé bytosti." 

 

Článek o tom, jak vědomě využívat své nevědomí pro to, abychom byli spokojenější, najdete ve Forbes zde .  

 

 

 

Zpět na Novinky