Divoké kousky vegana Franka Medrana

Níže se můžete podívat na jedno nové a několik starších videí vynikajícího fitness závodníka Franka Medrana. Zajímavostí u něj je, že jeho přechod na veganství byl primárně hlavně skrz zvýšení sportovní výkonnosti, když se cítil po konzumaci masa a mléčných výrobků hodně unavený a jeho veganští fitness kolegové ho seznámili s veganskou stravou, na kterou záhy poté přešel rovnou z konvenčního stravování - tedy na rozdíl od většiny lidí bez vegetariánského mezistupně. "Jak plynuly týdny, má energie neustále narůstala a má svalová vytrvalost se dostala do úplně zázračných úrovní," říká Frank. "Stal jsem se prostě jako vegan mnohem silnější, rychlejší a vytrvalejší." 

Po zdravotních důvodech se Frank začal zajímat i etické důvody k veganství. "Uvědomil jsem si, že zvířata kvůli nám nemusejí umírat, že je prostě nepotřebujeme konzumovat, abychom byli zdraví a silní, " říká.

Dnes se jako vegan cítí Frank na vrcholu své výkonnosti, o čemž se můžete přesvědčit na těchto videích a v galerii na našem Facebook profilu.

 

 

 

 

 

 

 

 


Zpět na Novinky